پیشنهاد سردبیرتبلیغاتمصاحبه

بستني كاظمي با طعم و مزه متفاوت مورد استقبال چشمگير مشتريان قرار گرفته است

سايت اطلاع‌رساني آواي سبز آرام:
واحد صنفي كاظمي در روستاي استادكلايه شهرستان املش به لحاظ استفاده از مواد اوليه ارگانيك مانند شير محلي از طعم و مزه‌اي متفاوت و عالي  برخوردار است كه موفق شده مشتريان پرشماري را جذب كند.
ولي كاظمي مدير اين واحد صنفي در مصاحبه اختصاصي با سايت اطلاع‌رساني آواي سبز آرام گفت: با حمايت و همكاري دهياري و شورا احداث و راه‌اندازي شده كه با رعايت دقيق اصول و ضوابط بهداشت محيط و پرسنل؛ بستني با استفاده از بهترين مواد اوليه طبيعي توليد و عرضه مي‌كنيم.
وي افزود: براي توليد بستني شير محلي، زعفران، وانيل و ديگر افزودني‌هاي طبيعي مجاز را مورد استفاده قرار مي‌دهيم.
ولي كاظمي تصريح كرد: شكر خدا اهالي عزيز از كيفيت و خدمات اين واحد صنفي رضايتمندي كامل دارند.
وي در پاسخ به سوال سايت اطلاع‌رساني آواي سبز آرام كه پرسيد آيا مكان اين واحد صنفي استيجاري يا شخصي است؛ گفت: اين مكان استيجاري مي‌باشد اما در نظر داريم در آينده‌اي نه چندان دور قطعه زميني تهيه و مغازه بزرگ‌تري احداث و ظرفيت توليد و سطح خدمات‌دهي را هر چه بيشتر ارتقا دهيم.
وي در پاسخ به سوال ديگر مبني بر اينكه آيا در راه‌اندازي اين واحد از تسهيلات بانكي استفاده كرده‌ايد يا خير؛ اظهار كرد: تاكنون با سرمايه‌گذاري شخصي اين واحد را تجهيز و راه‌اندازي كرده‌ايم و ترجيح مي‌دهيم تا جايي كه امكان داشته باشد از تسهيلات بانكي استفاده نكنيم. معذالك چنانچه در روند توسعه اين واحد صنفي نياز به سرمايه‌گذاري بيشتري باشد با توكل بر خدا و با همكاري و تعامل دهياري و شورا پيگير تسهيلات خواهيم شد.
مدير واحد صنفي بستني كاظمي در پايان با اشاره به اينكه روستاي استادكلايه در بين روستاهاي املش استان گيلان جاذبه‌هاي طبيعي و خدادادي ويژه‌اي دارد؛ گفت: اين روستا مانند ديگر روستاهاي منطقه و شهرستان داراي مردمي مهمان‌نواز و خونگرم بوده و به لحاظ جغرافيايي به املش، رودسر، شلمان نزديك است.
گفتني است: واحد صنفي بستني كاظمي – روستاي استاد كلايه به صورت خانوادگي مديريت مي‌شود كه كيفيت بالا و مشتري‌مداري را سرلوحه خود قرار داده‌اند.
ولي كاظمي مدير اين واحد صنفي پيش از اين حدود 20 تا 25 سال در واحد‌هاي بستني‌سازي در تهران مشغول به كار بوده و از افراد مجرب و كارآزموده در صنعت بستني‌سازي شناخته مي‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا