اجتماعیپیشنهاد سردبیرفرهنگیمقاله

ایران مادر ماست.

☆بقلم: علیرضا آرام

پایگاه خبری آوای سبز آرام؛

ایران عزیز برای ما به سان مادر پرمهرماست .همو که مام وطنش می خوانیم۰
ایران برای ما مهم است .خون ماست .خانه ی ماست .خانواده ماست . ایران مادر ماست . ما اجازه نمی دهیم تبلیعات پوچ و واهی دشمنان جاهل ، کوچکترین خللی در انتخابات ایجاد کنند. اصل انتخاب فراتر از منتخب است .
ایران کشوری است تاریخ ساز ، متمدن  و تاثیر گذار در سطح منطقه و جهان  . ایران کشوری است که در حساس ترین نقطه ودر قلب جهان واقع شده است و همه ی قاره ها و کشورها از منظر ؛ جغرافیایی ،اقتصادی ،فرهنگی و سیاسی به ایران محتاج اند .منابع گسترده انرژی ،تعاملات  قدرت سیاسی ،نظامی و …برایش احترام قائلند واین مساله مزید بر این ادعاست .
ایران کشوری است که مردم آن هرآنچه توانسته اند در سرنوشت خودشان در پای کارو میدان بوده اند و خواهند بود .
ایران منابع عظیمی از نیروهای انسانی  تحصیلکرده  در رشته های پزشکی ،مهندسی و ….دارد که از آن تحت عنوان سرمایه های انسانی یاد می کنیم .
ایران  در دامن  خودانسانهایی تربیت کرده است  که نه تنها  در داخل کشور  ما ؛بلکه در سطح جهان نورافشانی می کنند ؛  حضرت حافظ شیرازی ، حکیم ابوالقاسم فردوسی ،حکیم شیخ اجل سعدی شیرازی  و …و …الخ .
توده مردم  در هر سنگری که بوده اند و هستند ؛ از جمله  کشاورز ، دامدار ،معلم ، نظامی ، کارمند و…  با جد بلیغ برای عمران و آبادانی کشور زحمت می کشند .دردها و رنج ها را به جان می خرند تا کشورشان را سربلند  کنند .
ما سربلند  هستیم؛ زیرا اگر به کشورهای همسایه خودمان مثل : عراق ،ترکیه ،پاکستان و … رفته باشید و بر گردید به خانه ی خودتان آن وقت متوجه خواهید شد ایران بهشت برین است .امنیت  ،اقتصاد ،فرهنگ ،سیاست و …ایران قابل قیاس نیست با کشورهای دیگر  .قیمت انرژی ،کالا ،مواد غذایی و ….نسبت به کشورهای دیگر مناسب تر است . برخی از رسانه های بیگانه از سر نادانی افکاررامشوش و سیاه نمایی دارند مرده خودشان را فراموش کرده اند و می خواهند مرده دیگر را رفو کنند !
مردم ایران فرزندان این مرزوبوم هستند و اراده بالایی دارند  و برای مادرشان احترام خاص قائل هستند پس در روز جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ مردم عزیز ما با منویات مقام معظم رهبری با شور و شعف مضاعف در پای صندوق رای حضور خواهند داشت و رای خودرا که مثل گلوله  است به سوی دشمنان خود نشانه خواهند گرفت .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا