پیشنهاد سردبیرتبلیغاتمصاحبه

واحد تعميرات مبل ميثم با اجراي طرح توسعه ظرفيت توليد اشتغالزايي را ارتقا مي‌دهد

سايت اطلاع‌رساني آواي سبز آرام:
واحد تعميرات مبل ميثم از معدود واحدهاي شاخص در صنايع چوب در منطقه شفت به شمار مي‌رود كه با مديريت كارآمد و مجرب؛ از پتانسيل بالايي براي توليد انواع مبلمان و برخي مصنوعات چوبي ديگر با كيفيت بالا برخوردار است.
ميثم كاظمي‌نژاد مدير اين واحد در مصاحبه اختصاصي با سايت اطلاع‌رساني آواي سبز آرام ضمن اشاره به سابقه 24 ساله خود در صنايع چوب، خاطرنشان كرد:
اين واحد در زمينه تعمير و تعويض پارچه مبلمان به استيل و راحتي؛ رنگ‌كاري انواع مبل‌هاي چوبي و استيل و… فعاليت و خدمات‌دهي مي‌كند ضمن اينكه خرده‌كاري‌ها را در منزل متقاضيان و مشتريان عزيز انجام مي‌دهيم.
وي با بيان اينكه شعار واحد تعميرات مبل ميثم اينست كه «ديگر نگران مبلمان فرسوده خود نباشيد»؛ اضافه كرد: اين واحد كه از سال 85 تأسيس و راه‌اندازي شده همچنين در عرصه‌ي توليد مبلمان، ميز ناهارخوري، سرويس خواب و ديگر مصنوعات چوبي فعال است.
مدير واحد تعميرات مبل ميثم در ادامه با اشاره به اينكه بخشي از مواد اوليه موردنياز را از رشت و يكسري را از تهران تهيه و خريداري مي‌كنيم؛ گفت: در حال حاضر سفارش‌ها را در همين مكان (دفتر) قبول و تحويل مي‌دهيم اما در نظر داريم به ياري خدا در آينده نزديك مكان ديگري تهيه و كارگاه را انتقال دهيم. چرا كه فضاي فعلي محدود بوده و براي كارگاه و نمايشگاه كفايت نمي‌كند.
وي با بيان اينكه به يك فضاي حدوداً 200 تا 250 متري نياز داريم؛ خاطرنشان كرد: با انتقال كارگاه به مكاني در حاشيه شهر؛ از اين مكان به عنوان فقط نمايشگاه استفاده خواهيم كرد.
ميثم كاظمي‌نژاد آنگاه از اشتغال به كار 5 نفر به صورت مستقيم و غيرمستقيم در واحد تعميرات مبل ميثم خبر داد و گفت: با توسعه اين واحد براي تعداد بيشتري فرصت شغلي ايجاد خواهيم كرد.
وي همچنين با بيان اينكه تاكنون از تسهيلات بانكي استفاده نكرده‌ايم؛ افزود: هزينه‌هاي احداث، تجهيز و راه‌اندازي اين واحد از سرمايه‌گذاري شخصي تأمين و پرداخت شده است.
وي در پايان اعلام كرد: دغدغه اصلي ما توسعه اين واحد و تهيه فضايي در حومه شهر به عنوان كارگاه است كه اميدواريم با حمايت مسوولان بتوانيم هر چه سريع‌تر طرح توسعه را محقق و اجرايي نموده و ظرفيت توليد و اشتغالزايي را ارتقا داده و خدمات گسترده‌تري به همشهريان و هم‌استاني‌هاي عزيز ارايه دهيم.
نشاني: شفت – خيابان 17 شهريور – جنب لوازم يدكي ستوده

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا