پیشنهاد سردبیرتبلیغاتمصاحبه

در كلينيك ماساژ شفالند آرامش به يادماندني را تجربه ميكنيد

سايت اطلاع‌رساني آواي سبز آرام:
ماساژ يكي از روش‌هاي مؤثر و كارآمد در كاهش انواع دردهاي موضعي و مفاصل  و آرتروز است كه بطوركلي در مبحث طب سنتي تعريف مي‌شود. كلينيك ماساژ شفالند در شهرستان زيبا و سرسبز املش در زمينه انواع ماساژ‌ها تاكنون رزومه درخشاني از خود ارايه داده است.
با استاد علي عبدي‌پور (بزرگ باغي) مؤسس و مدير اين كلينيك مصاحبه‌اي اختصاصي انجام داده‌ايم كه در ادامه مي‌خوانيد.
استاد علي عبدي‌پور (بزرگ باغي) ابتدا با اشاره به اينكه كلينيك ماساژ شفالند از 12 سال قبل در شهرستان سرسبز املش تأسيس و راه‌اندازي شده، اعلام كرد: طي اين 12 سال فراز و نشيب‌هاي فراواني را پشت‌سر گذاشتيم كه شكر خدا امروزه كلينيك به جايگاه معتبري ارتقاء يافته. به طوري كه مراجعه‌كنندگان زيادي علاوه‌بر املش؛ از استان‌ها و شهرهاي ديگر ازجمله اصفهان – نوشهر – كرج و شهرهاي مختلف استان گيلان و… به اين كلينيك مراجعه و از خدمات آن بهره‌مند مي‌شوند.
استاد علي عبدي‌پور (بزرگ باغي) سپس در خصوص خدمات اين كلينيك اضافه كرد:
در اين مركز خدمات انواع ماساژ‌ها در سبك‌‌هاي ماساژ سوئدي – تاي ماساژ – بادكش و… به مراجعه‌كنندگان عزيز ارايه مي‌شود و در عين حال سبك‌هاي مختلف ماساژ را به علاقمندان و متقاضيان آموزش مي‌دهيم.
وي افزود: براي تأسيس، تجهيز و راه‌اندازي اين كلينيك از هيچ تسهيلات بانكي استفاده نكرده و از هيچ حمايتي نيز برخوردار نشده‌ايم و تمامي هزينه‌ها از منابع سرمايه‌گذاري شخصي تأمين و پرداخت شده است.
مؤسس كلينيك ماساژ شفالند املش آنگاه در خصوص مراجعه‌كنندگان اظهار كرد: افرادي با دردهاي مختلف مفاصل – آرتروز – دردهاي موضعي به اين كلينيك مراجعه و پس از ماساژ احساس آرامش در آنها ايجاد مي‌شود.
وي گفت: اساساً شعار كلينيك اينست كه: (با ما آرامش فراموش نشدني را تجربه كنيد)
استاد علي عبدي‌پور (بزرگ باغي) در ادامه استقبال مراجعه‌كنندگان را چشمگير عنوان كرد و گفت: تقريباً همه افرادي كه تاكنون به اين كلينيك مراجعه كرده و از خدمات ما بهره‌مند شده‌اند كاملاً خشنود و راضي بوده‌اند.
وي خطاب به همشهريان، هم استاني‌ها و مسافران و گردشگران استان‌هاي مختلف كشور گفت:
همه افراد بايد ماساژ را تجربه كنند و آن را يك پديده لاكچري و متعلق به افراد متمول ندانند. هر فردي كه به دردي مبتلا است و به سمت طب سنتي و ماساژ گرايش پيدا مي‌كند، راضي و خشنود كلينيك را ترك مي‌كند.
از اين رو از عموم هموطنان عزيز و گرامي دعوت مي‌كنيم براي يك بار هم شده ماساژ را تجربه و از فوايد پرشمار آن بهره‌مند شوند
وي خاطرنشان كرد: توصيه مؤكد من به همه عزيزان اينست كه در انتخاب مركزي كه براي ماساژ مراجعه مي‌كنند دقت لازم را به عمل آورده و پس از پرس و جو و تحقيق به مراكزي مراجعه كنند كه ماساژ را به صورت علمي انجام مي‌دهند. در اين صورت به آرامش فراموش نشدني و مثال‌زدني دست خواهند يافت.
وي در پاسخ به سوال سايت آواي سبز آرام كه عمدتاً چه كساني بيشتر به دردهاي موضعي و مفاصل مبتلا و نياز به ماساژ پيدا مي‌كنند؛ گفت:
عمدة كارمندان بانك‌ها كه ساعات طولاني در يك جاي ثابت مي‌نشينند و همين‌طور افرادي كه به اقتضاي شغلي ناگزير از سر پا ايستادن در مدت زمان طولاني هستند  در گذر زمان به تدريج به انواع دردهاي مفاصل مبتلا مي‌شوند و به اصطلاح بدن آنها آتروفي مي‌شود. اين موضوع حتي براي ورزشكاران نيز مصداق دارد.
وي ابراز عقيده كرد: افرادي كه ماساژ اصولي و علمي را تجربه كنند هرگز ماساژ را رها نخواهند كرد.
وي ادامه داد: ما انسان‌ها غالباً در وضعيتي قرار داريم كه حالت مكانيكي دارد و فيزيك و روح بدن در حال فشرده شدن مي‌باشد، از اينرو با يك ماساژ علمي مي‌توان يك هفته و حتي يك ماه را در آرامش كامل سپري كرد.
استاد علي عبدي‌پور بزرگ‌باغي در پاسخ به سوال ديگر مبني بر اينكه آيا براي ماساژ بانوان نيز طرح  و برنامه‌اي در دستور كار داريد يا خير؛ گفت: در آينده نه چندان دور به ياري خدا بخش ماسور بانوان را در كلينيك راه اندازي خواهيم كرد و براي آن ماساژورهاي زن كاربلد و مجرب را دعوت به همكاري خواهيم نمود.
مؤسس و مديركلينيك ماساژ شفالند افزود: بسياري از مراجعه‌كنندگان، دردهاي مفاصلي كه خواهر، مادر و يا مادربزرگ آنها متحمل مي‌‌شوند را با ما مطرح مي‌كنند از اين رو به ياري خدا بخش بانوان را پس از تدارك ملزومات و بسترسازي لازم داير و راه‌اندازي خواهيم كرد.
استاد علي عبدي‌پور (بزرگ باغي) در ادامه اعلام كرد: املش بهشت گيلان محسوب مي‌شود كه قدمتي 7هزار ساله دارد اين شهرستان مأمن خاندان آل‌بويه و…

بوده و داراي مناظر بسيار زيبا و سرسبز و چشمه‌هاي جاري با موسيقي طبيعت و كوهپايه‌ها و جاذبه‌هاي مختلف خدادادي طبيعي است كه اميدواريم مسافران و گردشگران كه به اين شهر و منطقه سفر مي‌كنند؛ از خدمات كلينيك

ماساژ شفالند بهره‌مند شوند.
وي در پايان براي همه همشهريان و هموطنان سلامتي، عشق و آرامش و بركت را از خداوند متعال آرزو نمود.
نشاني: املش – پشت شهرداري – كوچه بن‌بست 2 – شهيد زارع – 09118175990

آدرس اینستاگرام: masazh_shafaland

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا