اقتصادیمطالب ویژه

اسلامی: کاهلی برخی مدیران مانع ساخت هلیکوپتر در ایران شد

آوای سبز: محمد اسلامی در مراسم رونمایی از شش موتور هلیکوپتر اورهال شده برای اولین بار در کشور اظهار کرد: فکر و اندیشه درست از اهمیت بالایی در تمام امور برخوردار است، اما از آن مهمتر نگاه متعهدانه است که می تواند به شناسایی همه ظرفیت‌های موجود در کشور کمک کند.

وی افزود: اگر نگاه متعهدانه باشد می‌توانیم از ظرفیت، تخصص و دانش هلیکوپتری در کشور استفاده حداکثری را ببریم. انواع مختلفی از هلیکوپتر را در مجموعه هلیکوپتری ایران دیدم که هر کدام جایگاهی برای خود دارند. در این حوزه داشتن ابزار و قطعات مهم است و از همه مهمتر داشتن تعهد است.

اسلامی با بیان اینکه ایران کشوری مملو از استعداد است ادامه داد: در دهه 70 جمعی از کارکنان پنها به رهبر معظم انقلاب اعلام کردند قطعاتی داریم که اگر به ما میدان داده شود توانایی ساخت هلیکوپتر را داریم حضرت آقا فرمودند به این ها فرصت بدهید تا ظرفیت امکان را به وجود آورند، اگر هم به ساخت هلیکوپتر هم منجر نشود این یک دستاورد است.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: اگر کاهلی نبود همه اجزای هلیکوپتر در کشور ساخته می‌شد اما مشکل ما مدیرانی بودند که باورهای شان به صفر نزدیک بود و امروز این ظرفیت و باور وجود دارد و ایران یکی از بزرگترین ظرفیتهای هلیکوپتری دنیاست که می‌تواند به بازیگر مطرحی در صنعت هلیکوپتری تبدیل شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا