تبلیغاتچند رسانه ایمطالب ویژه

۱۸۰ طرح بزرگ برق رسانی سال آینده در گیلان اجرایی می شود

محمد اله داد در جلسه تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان اظهار کرد: ۱۸۰ طرح در بخش‌های بهره برداری و مدیریت مصرف برای عبور از تابستان ۱۴۰۳ و بهره گیری از رویکرد بهره برداری شاخص محور و تعمیرات هوشمند در شبکه انتقال و فوق توزیع برق کشور اجرا می‌شود.

اله‌داد با اشاره به اینکه از این طرح‌ها ۷ طرح، به گیلان اختصاص دارد، افزود: ۳ پست خشکبیجار، سنگر و غرب رشت و همچنین خطوط انتقال و فوق توزیع افزایش پیدا خواهد کرد.

وی عبور گرمای تابستان امسال را با وجود تنگناها، نقطه عطف صنعت برق به ویژه در ۲ سال اخیر عنوان کرد و افزود: علاوه بر رویکرد مثبت و سازنده مشترکان، مسؤولان و مراجع قانونگذاری، گذر از تابستان امسال، فرصت مناسبی برای رسیدگی به مسائل عمده و کلان صنعت برق بود.

معاون انتقال شرکت توزیع توانیر با تاکید بر اینکه صنعت برق ایران به عنوان صنعتی فراگیر برای خدمت به قشرهای مختلف است، گفت: وصول مطالبات و رفع فرسودگی‌های شبکه‌های توزیع برق گیلان هم از الویت‌های پیگیری است.

رسالت اصلی شرکت توانیر تأمین رفاه مردم در حوزه برق است

«موسی فکور» سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان هم در این نشست با بیان اینکه ارتقای فرهنگ مصرف برق نکته مهمی در جامعه است، گفت: رسالت اصلی شرکت توانیر تأمین امنیت و رفاه مردم در حوزه برق است و باید با همدلی و همراهی هم برای اعتلای صنعت برق بکوشیم.

گفتنی است، در پایان این نشست از تلاش‌های آقای «بهمن داراب زاده» قدردانی و آقای «محمود دشت بزرگ» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان معرفی شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا