پیشنهاد سردبیرتبلیغاتمصاحبهمطالب ویژه

در مجموعه آبغوره‌گيري و آردكوبي قلي‌پور كيفيت و تنوع حرف اول را مي‌زند

پايگاه اطلاع‌رساني آواي سبز آرام:
واحد آبغوره‌گيري و آردكوبي قلي‌پور مجموعه‌اي شامل يكسري ترشي‌جات و محصولات توليدي از آرد است كه كيفيت و تنوع در آن حرف اول را مي‌زند.
ابراهيم قلي‌پور مدير اين مجموعه در مصاحبه اختصاصي با پايگاه اطلاع‌رساني آواي سبز آرام با اشاره به اينكه فعاليت و خدمات‌‌دهي در اين رسته شغلي حرفه خانوادگي آنها محسوب مي‌شود، افزود: پدربزرگ و پدر من نيز در همين حيطه شغلي به مردم خدمات ارايه مي‌كردند كه من نيز از دوران نوجواني در همين عرصه مشغول فعاليت هستم.
ابراهيم قلي‌پور كه از خانواده معظم شهدا است و برادر بزرگتر او (شهيد عباس قلي‌پور) در آذر ماه سال 62 در منطقه عملياتي سقز به درجه رفيع شهادت نائل آمد؛ در ادامه خاطرنشان كرد:
برادر من در سن 23 سالگي به شهادت رسيد كه سه فرزند داشت و موقع شهادت؛ دختر كوچك وي چهار ماهه بود.
وي سپس در خصوص فعاليت و خدمات مجموعه‌ي تحت مديريت خود توضيح داد و گفت: فعاليت كاري ما شامل دو بخش آبغوره‌گيري و آردكوبي است. كار آبغوره‌گيري معمولاً از 25 خرداد هر سال شروع و تا 15 تير به اوج خود مي‌رسد كه نهايتاً پنجم مرداد خاتمه مي‌يابد اما آبغوره در تمامي ماههاي سال جهت عرضه به مشتريان عزيز و متقاضيان موجود است.
ضمن اينكه در كنار آبغوره؛ آب انار، آب ليمو و رب انار نيز توليد و به متقاضيان عرضه مي‌كنيم كه هم به صورت عمده يا كلي و هم جزيي به فروش مي‌رسد.
وي اضافه كرد: بخش دوم كار ما آردكوبي است كه اين كار در خاندان ما حدود 60 سال سابقه دارد و معمولاً در نيمه دوم سال محصولاتي مانند كشتا، كاكا، فرني، رشته خشكار (به خصوص در ماه مبارك رمضان) و… كه از آرد توليد مي‌شود را به مشتريان و مراجعه‌كنندگان محترم عرضه مي‌كنيم.
ابراهيم قلي‌پور با بيان اينكه مشتريان اين مجموعه را طيف گسترده‌اي از اهالي بومي (شهر خمام) و مسافران و گردشگران تشكيل مي‌دهند، افزود: همه سعي و تلاش ما اينست كه محصولاتي سالم با كيفيت بالا به شهروندان و مهمانان ارجمند عرضه كنيم تا رضايت و اعتماد عزيزان جلب شود و مشخصاً مسافران و گردشگران با سوغاتي ارزشمند و خاطره‌اي خوش – خمام را به مقصد شهرهاي خود ترك كنند.
وي همچنين استقبال شهروندان و مسافران را از محصولات مجموعه تحت مديريت خود چشمگير دانست و گفت: شهروندان و ساكنين خمام مردمي فرهيخته، مهربان، مهمان‌نواز و متدين هستند كه ما سعي مي‌كنيم بهترين خدمات را به عزيزان ارايه كنيم و به لطف خدا تاكنون در جلب رضايت همشهريان و مهمانان گرامي محقق بوده‌ايم.
ابراهيم قلي‌پور افزود: همواره به دنبال آن بوده‌ام تا به لطف و عنايت خدا سفره‌اي پهن كنم كه چند نفر مشغول به كار شوند و از راه حلال امرار معاش و ارتزاق نمايند كه خدا را شكرگزارم. چنين توفيقي نصيب من نموده و اكنون چند نفر در اين مجموعه مشغول به كار هستند.
گفتني است: ابراهيم قلي‌پور كه از دوران خردسالي و نوجواني در اين حيطه به كسب و كار شرافتمندانه مشغول است به عنوان يكي از كاسب‌هاي خوشنام و متدين شهر خمام شناخته مي‌شود كه به لحاظ مردم‌داري و اخلاق‌مداري نزد شهروندان از مقبوليت و اعتبار بالايي برخوردار است.
نشاني: خمام – بلوار شهيد بهشتي – 34422907-013
عرضه و فروش انواع:
آبغوره – آب ليمو – آب انار – سركه – سركه سيب – سير ترشي و…
آردكوبي: 09117618233

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا