اجتماعیپیشنهاد سردبیرمطالب ویژهورزشی

با حضور شهردار رشت نخستین مسابقه جام رمضان برگزار شد

 آوای سبز: در نخستین مسابقه شطرنج جام رمضان که عصر دوشنبه در دفتر شهردار برگزار شد، شهردار رشت به صورت نمادین با امیررضا پور رمضانعلی استاد بزرگ شطرنج ایران به صورت مجازی به رقابت پرداخت.

به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، ناصر حاج محمدی در گفتگو با طراحان این مسابقه ضمن استقبال از این طراحی، بر لزوم برنامه ریزی برای تداوم چنین مسابقاتی به ویژه در ایام کرونا تاکید کرد.

وی گفت: شهرداری باید در زمینه ورزشی فعال تر از گذشته عمل کند و این‌نهاد نیز با برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی موافقت خواهد کرد.

شهردار رشت تداوم این برنامه ها و نهادینه شدن ورزش میان شهروندان برای شهرداری را بسیار با اهمیت خواند و خاطر نشان کرد: این‌ مقوله می تواند موجب نزدیکی و ارتباط بیشتر میان شهروندان و شهرداری می شود.

حاج محمدی افزود: سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری رشت باید از تجربه سایر کلانشهر ها در زمینه های مختلف فرهنگی و ورزشی استفاده و ایده های جدیدی ارائه کند.

زمان این مسابقه که به همت سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری رشت برگزار شد، دو ساعت و هر بازی سه دقیقه بود.

علاوه بر رقابت شهردار رشت با استاد بزرگ شطرنج کشور، ۴۱۳ بازیکن دیگر نیز از سراسر کشور به طور همزمان و به صورت رایگان با هم به رقابت مجازی پرداختند.

در پایان به نفرات اول تا ششم مسابقه به رسم یادبود جوایز نقدی اهدا شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا