پیشنهاد سردبیرمطالب ویژهورزشی

ناظم‌الشریعه: پرهیزکار باید پاسخگوی لغو دیدار دوستانه با قطر باشد/ چرا باید مخالف شمسایی باشم؟

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: وظیفه ام آماده کردن تیم ملی فوتسال برای حضور در تورنمنت‌های مختلف است و اگر بازی با قطر لغو شده داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال باید پاسخگو باشد .

سیدمحمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد لغو دو دیدار دوستانه که قرار بود بین تیم ملی فوتسال ایران و قطر جهت بازگشت آقای گلی وحیدشمسایی، گفت: لغو دو دیدار قطر با تیم ملی فوتسال ایران ارتباطی به من ندارد و تصمیم‌گیرنده در رابطه با برگزاری و یا عدم برگزاری با فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال است داود پرهیزکار  سرپرست کمیته فوتسال نظر من را در رابطه با برگزاری  دو بازی با قطر خواستار شد،که من موافقت خودم را همان اول  اعلام کردم. وظیفه سرمربی تیم ملی دعوت بازیکنان و آماده کردن  آنها جهت حضور در تورنمنت‌های مختلف است.نه مسئول برگزاری مسابقات و بازی‌های تدارکاتی تیم ملی.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در حال حاضر برخی مدعی هستند که شما مخالف با بازگشت  آقای گلی جهان توسط وحید شمسایی هستید، گفت: هرگز این حرف را قبول ندارم و همان طور که قبلا هم گفتم وحید شمسایی برای فوتسال ایران زحمات زیادی کشیده است  و حق زیادی برگردن تیم ملی و فوتسال ایران دارد،چرا من باید مخالف باشم .

وی گفت:  همانطور که گفتم فدارسیون و کمیته فوتسال  از من نظر خواستند من هم موافقت کردم و دلیلی نمی‌دیدم که بخواهم مخالفت کنم.نمی‌دانم این چه صحبتی است که بعضی از دوستان انجام می‌دهند.من خودم موافق با برگزاری دیدار با قطر بودم و تا به امروز هم برای  این بازی دو اردو برگزار کردیم.

وی در پایان گفت: باز هم می‌گویم اگر بازی‌ای لغو شده من نباید پاسخگو باشم. این موضوع را باید فدراسیون فوتبال و پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال پاسخ بدهد که علت لغو بازی با قطر چه بوده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا