اجتماعیپیشنهاد سردبیر

بیانیه انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلان به مناسبت دفاع مقدس

آوای سبز:دربیانیه انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلان به مناسبت هفته دفاع مقدس، آمده است:ایثار و فداکاری، مدیریت جهادی و اخلاصِ دوران دفاع مقدس، از نیازهای امروز، برای مقابله با جنگ اقتصادی است.
متن کامل بیانیه به این شرح است:دفاع مقدس، از سوی رهبر کبیر انقلاب اسلامی،نعمت خدای سبحان و موجب رشد ملت ایران خوانده شد، چنانکه شکوفایی استعدادهای ملت، همبستگی ملی،باروریِ حس نوع دوستی مردم نسبت به یکدیگر و تمرین استقامت از  برکاتی است،که دفاع مقدس به دنبال داشته است.
در دوران کنونی که به فرموده مقام معظم رهبری، دشمن، آرایش جنگی به خودگرفته و جنگ اقتصادی را به ملت تحمیل می کند، ایثار و فداکاری، مدیریت جهادی و اخلاصِ دوران دفاع مقدس، از نیازهای امروز، برای مقابله با جنگ اقتصادی است. همچنانکه در جنگ هشت ساله ی عراق با ایران، که با پشتیبانی و ترغیب ابرقدرت ها، آغاز و انجام شد، ملت ایران «مقاومت» را، درپیش گرفتند و در واقع در برابر «جبهه ی یکپارچه ی استکبار» ایستادند، در جنگ اقتصادی نیز «فرهنگ مقاومت»، راه حل مشکلات کشور است.
اگر برخی از مسئولان، حل مشکلات کشور را در روش های دیگری جستجو می کنند و تجربه ی  ۸ سال دفاع مقدس و چهل ویک سال مقاومت ملت را نادیده می گیرند، جامعه رسانه ای استان انتظار دارد،دوران پر افتخار دفاع مقدس را، به درستی مورد تحلیل و ارزیابی قرار دهند و «کم آوردن» خویش را به پای ملت ننویسند.
انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار ایران، ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس به ملت بزرگ ایران، معتقد است، افتخار به دوران دفاع مقدس با بهره گیری از الگویِ ارزش های آن دوران و فرهنگ مقاومت، میسر می شود و نمی توان با یادآوریِ صرفِ خاطرات آن، دفاع مقدس را به شایستگی ارج نهاد.
                       انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلان
انتهای پیام/
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا