اجتماعیپیشنهاد سردبیر

برگزاری مراسم افتتاح پارک کودک با حضور سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورای شهر

به گزارش خبرگزاری آوای سبز آرام 

مراسم افتتاح پارک کودک واقع در منطقه دو شهری امروز یکشنبه ششم شهریور ۱۴۰۱ با حضور رئیس و اعضای شورای شهر، سرپرست شهرداری رشت و جمعی از معاونان و مدیران شهری برگزار شد.

 حمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای شهر رشت در آئین افتتاحیه این پروژه یاد و خاطره شهدای دولت را گرامیداشت و تصریح کرد:‌ شهیدان رجایی و باهنر که در ساده‌زیستی و خدمت صادقانه نمونه بودند در مدت کوتاه خود خدمات زیادی را انجام دادند و اقداماتشان ماندگار شد.

 واثق کارگرنیا عنوان کرد: لازم میدانم در همینجا از تلاش‌های مجموعه شهرداری رشت، سرپرست شهرداری، شهرداران مناطق، مدیران عامل سازمان‌ها و دیگر قسمت‌های مختلف به خاطر زحمات و تلاش‌های بی‌منت‌شان برای مردم شهر رشت تقدیر و تشکر کنم.

 رئیس شورای شهر رشت اذعان کرد: چند سالی است که رشت به عنوان شهر دوستدار کودک مطرح شده و شهرداری هم تلاش‌هایی را در همین زمینه انجام داده‌ است اما به واقع تاکنون نتوانسته‌ایم پارامترهای لازمی که برای شهر دوستدار کودک مشخص شده را در شهر رشت به منصه ظهور برسانیم.

سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت نیز در این مراسم با پاسداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: با توجه به فرهنگ آپارتمان نشینی که هم‌اینک حاکم بر جامعه شده اهمیت چنین فضاهایی برای کودکان به عنوان نسل‌های تاثیرگذار کشور دو چندان می‌شود.

وی در کنار تقدیر و تشکر از شهرداری منطقه دو کل محوطه پارک کودک را هزار و ۱۰۰ متر اعلام و اضافه کرد: پارک کودک دارای مساحتی معادل ۳۹۵ متر است و ۲۲ نیمکت برای آن تعبیه شده همچنین این پارک دارای ۲۰ عدد چراغ پارکی است.

 سرپرست شهرداری رشت کل هزینه کرد جهت خرید وسایل بازی، نیمکت و چراغ پارک کودک را حدود ۶۰۰ میلیون تومان ذکر کرد و ادامه داد: برای جدول گذاری و کف پوش و سایر اقدامات عمرانی آن ۶۵۰‌ میلیون تومان و مجموعا برای این پروژه یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان هزینه صرف شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا